Kurye

Kurye


Kurye Kurye

 Kurye   Motorlu Kurye şirketi olarak, kurumsal ve bireysel Kurye merkezli müşterilerinin hizmetindedir.
Kurye, Fatih Sultan Mehmet köprpsünden geçip ilk tem çıkışında bulunan mahalle İstanbul'un Anadolu yakasındaki Maslak konumundadır. Son yıllarda burası da bir nevi plaza merkezi olmuştur. 
Sizler  Moto Kurye hizmeti almak için her zaman ki gibi 0216 442 12 41 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabildiğiniz gibi ayrıca da www.kadikoykurye7.com adresinden sitemizi inceleyebilir ve o an ki ihtiyacınıza en uygun olan kurye hizmetini seçerek siparişinizi verebilirsiniz.
Kurye  olarak İstanbul'da yerleşik bulunan esnafın kurye ihtiyaçlarının çözümüne yönelik profesyonel yöntemler uygulamaktayız.. Motorlu kurye ihtiyacı hasıl olduğunda Kurye ye 0216 442 12 41 numaralı telefondan  ulaşılır ise sizlere işinizin aciliyet durumuna göre normal kurye ya da acil kurye olarak gelen motorlu kurye gönderinizi sizlerden teslim alır ve belirtilen adrese ulaştırır.
Evrak dağıtımının kurye sektöründe kuryepera kurye ile bireysel ve kurumsal müşterilerine, hizmetlerini kaliteli ve güvenli olarak sunmasının yanında uygun bir fiyat politikasınıda uygulamaktadır.
Yoğun bir kurye ihtiyacı bulunan İstanbul'da Kurye aşağıdaki kurye hizmetlerini vermektedir.

Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Kurye Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Kurye Yaya Kurye Hizmeti
Kurye gece Motorlu Kurye Hizmeti
Kurye Acil İlaç Hizmeti
Kurye Kurye Ucuz Kurye Hizmeti